Google+

Последние новости

Теплоносій для систем опалення ...

25 Ноябрь 2019
Теплоносій для систем опалення «ЕКОТЕРМ -96»

Теплоносій для систем опалення «ЕКОТЕРМ -96» Обсяг - 10л. Ціна - 470.00грн. Теплоносій «ЕКОТЕРМ -96» являє собою суміш технічного спирту, води, віддушки, модифікатора, нейтралізатора, інгібітору корозії або їх композицій. Сфера застосування: теплоносій ЕКОТЕРМ-96 використовується в якості незамерзаючої рідини в автономних...

Экспорт DDGS

19 Ноябрь 2019
Экспорт DDGS

Предлагаем к поставке на экспорт DDGS \ Кукурузная сухая спиртовая Барда  Барда спиртовая, барда спиртовая сухая, обогатитель кормовой сухой, DDGS, кукурузная барда, барда сухая, барда зерновая, барда послеспиртовая сухая. contact (index.php/contakt-us)us for more info

Актуальные цены на 2019 год...

25 Июль 2019
Актуальные цены на 2019 год

Актуальные цены на 2019 год:    Теплоноситель на основе спирта «Екотерм – 96»: Цена: 470 грн. Тара: 10 л.   Спирт парфюмерный (для производства одеколонов, туалетной воды, косметических средств): Цена: 1400 грн Тара: 20 л. Образцы косметического спирта отправляем «Новой почтой»   Теплоноситель "Екотерм - 96"...

Использование этилового спирта ...

05 Сентябрь 2016
Использование этилового спирта в Европе

Использование этилового спирта в Европе и во всем мире. этанол (index.php/produktsiya/kmpa), вероятно, увеличится в течение следующих двух десятилетий. В ноябре 2014 года Ассоциация возобновляемого Топлива сообщила, что уже 2/3 авто производителей одобрили использование биоэтанола в своих...

Демонополизация украинских спир...

06 Июль 2016
Демонополизация украинских спиртзаводов

Демонополизация спиртовой отрасли. Как  сообщила «пресс-служба Министерства аграрной политики и продовольствия в Украине.» Селекционная комиссия Концерна «УкрСпирт» в очередной раз не смогла назначить главу, так как ни один из кандидатов не соответствует их требованиям. Более того,...

Метанол і этанол

     
Кожний з нас чув слово «спирт» і в принципі знає, що воно означає. А ось хімічне трактування спиртів: «Спирти це органічні сполуки, в молекулах яких міститься одна або декілька гідроксильных груп, сполучених з вуглеводневим радикалом».
      Назви спиртів походять від назв радикалів, а також з назв вуглеводородів додаванням закінчення -ол (метанол, етанол, пропанол, бутанол і т.д.) Нижчі спирти   рідини, вищі з числом вуглецевих атомів більше 12 - тверді речовини. Всі спирти легше за воду.
      Найбільш відомі і що часто застосовуються на практиці з граничних одноатомных спиртів   це метанол і етанол. 
    Метанол (інші назви: метиловий спирт, карбинол, деревний спирт),  CH3OH,  - найпростіший одноатомний спирт, безбарвна рідина зі слабим спиртовим запахом. Будучи полярною сполукою, він добре розчининяється у воді, легше за воду. Температура кипіння метанола - 65°З. Метиловий спирт уперше був отриманий в XVII в., а вивчений в першій половині XIX в. Його називають деревним спиртом, оскільки першим з відомих методів його отримання був метод сухої перегонки деревини. Сучасний метод отримання  - каталітичний синтез з оксиду карбона (II)  і гідрогена [температура 250ºС, тиск 7Мпа, каталізатор   суміш оксиду цинку і купруму(II) ]:
         
                                  СО + 2Н2  → CH3OH
        Метиловий спирт   дуже отруйна речовина, діюча на нервову і судинну системи людини. При попаданні в організм людини 10 мл метанола може призвести до важкого отруєння, до сліпоти. А попадання 25-30 мл метанола призводить до смертельного випадку.                                                                          
 Метанол   розчинник. Ця властивість застосовується в органічному синтезі, в лабораторній практиці. Метиловий спирт застосовується як розчинник і для різних органічних синтезів   отримання формальдельгіда, складного ефіру, наприклад диметилтерефталата [C6H4(COOCH3)2 ],  деяких барвників, фотореактивів, фармацевтичних препаратів. 
 
Етанол. Етанол (інші назви: етиловий спирт, винний спирт, алкоголь), С2Н5ОН, - безбарвна рідина. Кипить при 78,3ºС, замерзає при -114°С. Горить слабо світловим пломенем.
Археологічні розкопки свідчать, що в епоху стародавніх цивілізацій уміли виготовляти вино і пиво. Схоже, що алкоголь був першою речовиною, синтезованою людиною. Перша літературна згадка про власне етиловий спирт як «горючу воду», отриману перегонкою вина, відноситься до VIII в. А елементний склад етанола був визначений на початку XIX в. 
Вихідним матеріалом у виробництві спирту служать природні продукти, багаті крохмалем: картопля, хлібні злаки і інш. У цей час етиловий спирт отримують не тільки з харчових продуктів. Широко розвинене отримання його з відходів деревини: вона перетворюється в глюкозу, а остання   в спирт. Найбільш сучасний спосіб отримання етилового спирту заснований на реакції гідратації етилена,  що отримується у великих кількостях при крекинзі нафти:
                      СН2 = СН2 + Н2О  → СН3 – СН2ОН
Реакція протікає при температурі 260-300ºС, тиску 7,5-10 МПа і в присутності кислотних каталізаторів. Заводи по прямий гідратації етилену в спирт є як в СНД, так і за рубежем.
Етиловий спирт   дуже важливий для потреб народного господарства продукт. У великих кількостях він витрачається для отримання синтетичного каучуку і у виробництві пластмас. Етанол використовується як розчинник при виготовленні одеколонів, духи, ліків, лаків, а також для консервування анатомічних препаратів. Він застосовується для отримання багатьох органічних речовин: диетилового ефіру, барвників, оцтової кислоти, бездимного пороху і інш. Етиловий спирт в суміші з бензином може використовуватися як пальне для двигунів внутрішнього згоряння. Часто його денатурують, тобто до спирту додають інші речовини і барвники, щоб зробити його непридатним для вживання всередину.
       Метанол і этанол  дуже схожі рідини, розрізнити їх можна тільки хімічним шляхом або по температурі кипіння. Трапляється, що люди помилково вживають метанол замість етанола і це призводить до трагічних наслідків.
 

Комментарии  

ВИКТОР Victor
#4 ВИКТОР Victor 05.12.2016 23:32
Господин Алексеевич Б.В. вы еще занимаетесь поставками этанола? Интересует экспорт в Испанию в объеме 30.000 тн×12 мес. Буду рад сотрудничеству.
Цитировать
Владимир Борисович
#3 Владимир Борисович 18.08.2015 13:28
продам метанол технический производства
щокиноазот. всего 40 тн. сертификат в наличии.
стоимость 25000 грн/тн с ндс г. миргород,
самовывоз, предоплата
E-mail: alexee... />тел. 050-40.......\\ 067-57.....

с уважением,
В.Б. Алексеев
Цитировать
СпиртПром
#2 СпиртПром 15.12.2013 17:52
метанол запрещен в Украине. Это яд!
Есть топливо для биокаминов Еколайф 1л и 5л
Звоните
Цитировать
Наталия
#1 Наталия 14.12.2013 16:39
Добрый вечер. Хотела поинтересоватьс я есть ли у Вас в наличии метанол?Подходи т ли он для биокаминов? какая стоимость и возможен ли расчет по безналу? Спасибо.
С уважением,Натал ия
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Форма регистрации

Последнии комментарии

 • Этилацетат технический

  Наталья
  Доброго дня! Свяжитесь со мной на nataliya.lyashchenko@gmail.com для уточнения цены и условий поставки ...

  Подробнее...

   
 • ГП Гайсинский спиртовой завод

  Vadim
  Я слышал от одного вашего клиента , что у вас есть хороший этиловый спирт , меня интересует цена ? .

  Подробнее...

   
 • Автомобильные стеклоомыватели компании LESTA

  Руслан
  можно коммерческое предложение на почту, интересует очистители зима -20, -30, расфасовка

  Подробнее...

   
 • Автомобильные стеклоомыватели компании LESTA

  Валерий
  Добрый день, мы являемся интерент-магази н автозапчастей. Нас интересует: минимальный объем( как лето ...

  Подробнее...

   
 • Метанол і этанол

  ВИКТОР Victor
  Господин Алексеевич Б.В. вы еще занимаетесь поставками этанола? Интересует экспорт в Испанию в объеме ...

  Подробнее...

Отзывы о нас

Дмитрий Кошевой
Быстро получил товар. Спасибо!
Евгений Чемер
Обезжирил металл. Просто превосходно!
Марина Бат
Удаляет грязь на все 100%. Отлично
Shovon
Excellent work! 100% advance payment for Ukraine`s OK. Thanks for quick delivery

Мы в соцсетях

Мы на Facebook Присоединяйтесь к нам

Мы на ТвиттереСледите за новыми твитами

Мы на Google+ Мы на Google+

Контакты

 г. Киев, Украина

 +38 066 748 99 99

 +38 067 748 73 33

 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 http://spirtprom.com.ua

                                              хостинг от freehost.com.ua